logo-site-white

OKRA RESORT & SPA

OKRA RESORT & SPA

Relaks nad jeziorem Okra

Okra Resort & SPA to nowoczesny kompleks hotelowy w Drawsku Pomorskim. Hotel położony jest na brzegu jeziora Okra i otacza go piękna przyroda Pojezierza Drawskiego. Do dyspozycji gości mamy 20 klimatyzowanych pokoi urządzonych w designerskim stylu.

Nasz hotel położony jest nad jeziorem Okra. Na brzegu akwenu znajduje się strzeżona plaża miejska z pomostem oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. W sezonie letnim czynny jest plac zabaw dla dzieci, boisko do plażowej piłki siatkowej oraz zjeżdżalnie.

OKRA RESORT & SPA

Park Chopina

Park Chopina w Drawsku Pomorskim zachwyca swoją malowniczą atmosferą i bujną zielenią.
To popularne miejsce na spacery i relaks, oferujące urokliwe alejki oraz ławki, idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu. Otoczony przyrodą, park stanowi doskonałe miejsce spotkań dla mieszkańców i turystów, pragnących cieszyć się urodą otaczającego krajobrazu.

OKRA RESORT & SPA

Pojezierze Drawskie

Pojezierze Drawskie to także wyjątkowy region dla miłośników spokojnego wypoczynku na łonie natury, nad wodą oraz amatorów pikników i długich spacerów. Drawsko Pomorskie położone jest nad jedna z najczystszych rzek w Polsce - Drawą, między Ińskim a Drawskim Parkiem Krajobrazowym, na którego terenie znajduje się ponad 70 jezior. Niecałe 5 km od hotelu znajduje się plaża nad jeziorem Lubie - trzecim, co do wielkości, akwenem Pojezierza.

OKRA RESORT & SPA

Nasze pokoje

Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy z widokiem na jezioro

Apartament z widokiem na jezioro

Studio